Atopický ekzém. Dej svému tělu šanci! Věř, že ji využije.

Atopický ekzém

Atopický ekzém

Jak na atopický ekzém

Biolampa


Biolampa je skvělá věc pro atopika, jen je trochu problém s cenou. Je nutné kupovat takovou biolampu, která svítí v širokém spektru, ale nesmí obsahovat UV záření!!!!!!!!! (tzn. žádné solárko pro atopika). Na to je nemocná kůže moc citlivá a celkový stav se může ještě zhoršit. Naopak ostatní složky odpovídají slunečnímu záření a jeho spektru a na kůži působí velice blahodárně (ostatně tak jako slunce samotné). Nejlepší zkušenost máme s doléčením míst, kterých se ne a ne zbavit (a jsou nejhorší, často do krve). Jsou to hlavně oblasti na patách, v podkoleních jamkách, v různých záhybech, které se více potí. Tato místa pravidelně osvěcujeme biolampou a postupně tak čistíme i ty nejproblematičtější místa. Chce to vydržet tak 15 min denně na jedno místo po dobu několika týdnů. Nečekejte tedy zlepšení hned, nenechte se odradit. Atopický ekzém se v takto vyléčených místech již objevuje zřídka, případně až po delší době.
Biolampu používali i v Lázních Lipová (podle mě nejlepší naše lázně na AE - bohužel pojišťovny zkrouhly na lázeňskou péči peníze a lázně jsou uzavřené).
Dobrou lampu mají ve Vojenské nemocnici Praha Střešovice na Dermatologickém oddělení, je celkem velká a vhodná na velké plochy, za jedno svícení se však musí platit 300 Kč. Nechápu proč, lampu tam stejně mají a moc ji nevyužívají, přitom by mnoha lidem mohla alespoň trochu ulevit...???.
Biolampa

Biolampa

Atopický ekzém postihuje stále více lidí, nejsi na to sám. Získej rady a zkušenosti od ostatních s atopickým ekzémem. Život je běh na dlouhou vzdálenost, na chvíli se zastav, zrekapituluj své počínání a třeba začneš lépe. Hodně trpělivosti k zvládnutí atopického ekzému.
Chcete si výrazně ulevit od atopického ekzému? Odjeďte na několik zimních měsíců k moři, třeba na Tenerife.
Atopický ekzém

Atopický ekzém

Dieta atopický ekzém
Atopický ekzém má jasný projev na kůži, ale většinou zcela nejasnou příčinu. Už jsem slyšel na atopický ekzém tolik definic, že nevím, která je ta správná. Je to nemoc těla a ducha. Existuje mnoho spouštěcích faktorů, a pokud je atopik postupně dokáže eliminovat, tak je na dobré cestě k úspěšnému vyléčení. Je nesmírně důležité nepropadat skepsi a mít trpělivost a vytrvalost. Překonej ATOPICKÝ EKZÉM!!!
atopický ekzém

atopický ekzém

Atopický ekzém a jak na něj
Atopický ekzém léčba
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one