Atopický ekzém. Dej svému tělu šanci! Věř, že ji využije.

Atopický ekzém

Atopický ekzém

Jak na atopický ekzém

Doplňky stravy

Asi to znáte také. Všude samá reklama. Jak se někde objevíte v diskuzi o atopickém ekzému, nemluvě o Facebooku a jeho skupinách, hned Vám někdo cpe mnoho zaručených přípravků na léčbu atopického ekzému. Tito lidé, zejména jde o dealerky, které jedou v nějakém MLM a olidském těle a nemocech nemají ani potuchy, Vám to tlačí hlava nehlava za šílené peníze. Detoxikace, očista, očistná kůra, vyčištění... Stále dokola melou to samé, aniž by většinou znaly souvislosti, nemají ani potuchy, co vlastně ve skutečnosti nabízí, co prodávají. Jejich hlavním cílem je někoho odchytnout, poslat jim nějaké marketingové (většinou  dost propracované) materiály a prodat, zinkasovat provizi. Vůbec jim nejde o to někomu pomoci, někoho uzdravit, jak se většinou přetvařují.
Uvažujte - jak může někdo bez toho, aniž by Vás viděl, prohlédl, vyslechl, vyšetřil, stanovil diagnózu (řekněme zjistil příčinu nemoci) "předepsat" nějaké přípravky??? A chtěl za to tisíce??? BUĎTE VELICE OBEZŘETNÍ. Zkuste si přet tím, než si něco koupíte, zjistit více informací, poradit se slékařem, s ostatními nemocnými atd.

Jaká je hodnota potravinových doplňků? Asi dost nízká. Dealeři mají v mnoha případech až padesátiprocentní marži z prodaných produktů, tudíž asi budou vysoce předražené... Navíc mnoho z nich lze bez problému zakoupit v běžné lékárně, případně propagované látky získat z běžných potravin. To je podle mě nejlepší a nejzdravější cesta.

Příklad: jedné ženě dealerka na Facebooku tvrdila, že jí vyléčí AE jedině Omega -3 nenasycené mastné kyseliny a nejlepší a jedině ty zaručeně správné jsou od jedné české MLM společnosti (nepochopil jsem, jak na to přišla, když o dotyčné vůbec nic nevěděla....). Jedno balení cca 1000,- a je potřeba prý minimálně 3 - 5 balení. Název zní velice honosně, ale jedná se o tuk, který ve velké míře obsahují mořské ryby, ořechy, mandle, lněný olej... Když už, já bych asi raději koupil v lékárně normální rybí tuk. Anebo lépe - na každý víkend bych si koupil hezkou porci kvalitní mořské ryby - dostával bych tak pravidelně do těla mnoho prospěšného a ještě bych z toho měl velice příjený pocit a zážitek...
Atopický ekzém postihuje stále více lidí, nejsi na to sám. Získej rady a zkušenosti od ostatních s atopickým ekzémem. Život je běh na dlouhou vzdálenost, na chvíli se zastav, zrekapituluj své počínání a třeba začneš lépe. Hodně trpělivosti k zvládnutí atopického ekzému.
Chcete si výrazně ulevit od atopického ekzému? Odjeďte na několik zimních měsíců k moři, třeba na Tenerife.
Atopický ekzém

Atopický ekzém

Dieta atopický ekzém
Atopický ekzém má jasný projev na kůži, ale většinou zcela nejasnou příčinu. Už jsem slyšel na atopický ekzém tolik definic, že nevím, která je ta správná. Je to nemoc těla a ducha. Existuje mnoho spouštěcích faktorů, a pokud je atopik postupně dokáže eliminovat, tak je na dobré cestě k úspěšnému vyléčení. Je nesmírně důležité nepropadat skepsi a mít trpělivost a vytrvalost. Překonej ATOPICKÝ EKZÉM!!!
atopický ekzém

atopický ekzém

Atopický ekzém a jak na něj
Atopický ekzém léčba
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one