Atopický ekzém. Dej svému tělu šanci! Věř, že ji využije.

Atopický ekzém

Atopický ekzém

Jak na atopický ekzém

Koupel

Kůže, postižená ekzémem je velice citlivá. Není dobré ji dráždit častou koupelí. Jitka nalezla režim, kdy se koupe asi třikrát týdně bylinkové koupeli. Večer si natočí do vany trochu studené vody, ze které do druhého večera vyprchá část chlóru. Na ten obzvlášť pozor, je silně dráždivý a hrozně vysušuje pokožku. Pak převaříme pět hrnců vody, v jednom z nich vylouhujeme bylinky (používáme buď z lázní Lipová, nebo pana Šímy) a přilijeme to ke studené vodě do vany. Koupel v bylinkách trvá 20 - 30 min. Jitka minimálně používá mýdlo a když, tak jen to nejobyčejnější dětské. Po koupeli si jde hned lehnout do tepla. Kůže je sice po koupeli zvlášť ze začátku proschlá a trochu jakoby podrážděná, ale když to člověk vydrží nemazat a neškrábat, brzy se dostaví na některých místech zlepšení. Chce to trpělivost. Je radost pohledět, když se postupně kůže začíná „probírat" a sama se zlepšovat. Když je kůže suchá moc, je nejlepší ji lezce promazat, ideální je dětský olejíček s olivovou přísadou. Hlavně se nesmí mazat žádnými zázračnými mastmi, ty jen kůži uzavřou a ona se nemůže sama regenerovat.

 

056_1.jpg
Atopický ekzém postihuje stále více lidí, nejsi na to sám. Získej rady a zkušenosti od ostatních s atopickým ekzémem. Život je běh na dlouhou vzdálenost, na chvíli se zastav, zrekapituluj své počínání a třeba začneš lépe. Hodně trpělivosti k zvládnutí atopického ekzému.
Chcete si výrazně ulevit od atopického ekzému? Odjeďte na několik zimních měsíců k moři, třeba na Tenerife.
Atopický ekzém

Atopický ekzém

Dieta atopický ekzém
Atopický ekzém má jasný projev na kůži, ale většinou zcela nejasnou příčinu. Už jsem slyšel na atopický ekzém tolik definic, že nevím, která je ta správná. Je to nemoc těla a ducha. Existuje mnoho spouštěcích faktorů, a pokud je atopik postupně dokáže eliminovat, tak je na dobré cestě k úspěšnému vyléčení. Je nesmírně důležité nepropadat skepsi a mít trpělivost a vytrvalost. Překonej ATOPICKÝ EKZÉM!!!
atopický ekzém

atopický ekzém

Atopický ekzém a jak na něj
Atopický ekzém léčba
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one