Atopický ekzém. Dej svému tělu šanci! Věř, že ji využije.

Atopický ekzém

Atopický ekzém

Jak na atopický ekzém

Buďte v teple

Pokud je tělo vyčerpané, nefunguje správně metabolismus, má postiženou kůži - velice těžko si reguluje svoji teplotu. Atopici potom velice často trpí zimou, těžko se zahřívají. Potřebují proto, alespoň po přechodnou dobu, než začne kůže opět plnit svoji funkci, trochu větší teplotu okolí, než zdravý člověk. Na kůži dělá velice dobře teplo sálavé, ideální je např. otevřený krb, krbová kamna apod. To je úplný balzám pro nemocného člověka. Pokud není reálné si takovéto topidlo nainstalovat, je vhodné používat tzv. televizní vak. Okolí pak může mít teplotu nižší a nedochází ke konfliktům mezi členy rodiny ohledně teploty v místnosti. Jakmile se kůže zahojí, je dobré se opět začít trochu otužovat a být v „normální" teplotě.

Důležité je snažit se co nejméně měnit výrazně teplotu. Oblékat se tak, aby tělo bylo v příjemném prostředí. Např. do školy, do práce si vzít v zimě teplé bavlněné podšité kalhoty a pak se převlékat v místnosti do obyčejných. Kůži to hodně prospěje...


Kůže atopika velice těžko snáší velké a náhlé změny teploty !!!!!

Obzvláště u žen to často může mít souvislost s anémií - nechte si udělat krevní obraz a případně hodně zapracujte na přísunu železa v potravě !!!!!


.

 

 

Atopický ekzém postihuje stále více lidí, nejsi na to sám. Získej rady a zkušenosti od ostatních s atopickým ekzémem. Život je běh na dlouhou vzdálenost, na chvíli se zastav, zrekapituluj své počínání a třeba začneš lépe. Hodně trpělivosti k zvládnutí atopického ekzému.
Chcete si výrazně ulevit od atopického ekzému? Odjeďte na několik zimních měsíců k moři, třeba na Tenerife.
Atopický ekzém

Atopický ekzém

Dieta atopický ekzém
Atopický ekzém má jasný projev na kůži, ale většinou zcela nejasnou příčinu. Už jsem slyšel na atopický ekzém tolik definic, že nevím, která je ta správná. Je to nemoc těla a ducha. Existuje mnoho spouštěcích faktorů, a pokud je atopik postupně dokáže eliminovat, tak je na dobré cestě k úspěšnému vyléčení. Je nesmírně důležité nepropadat skepsi a mít trpělivost a vytrvalost. Překonej ATOPICKÝ EKZÉM!!!
atopický ekzém

atopický ekzém

Atopický ekzém a jak na něj
Atopický ekzém léčba
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one