Atopický ekzém. Dej svému tělu šanci! Věř, že ji využije.

Atopický ekzém

Atopický ekzém

Jak na atopický ekzém

Atopický ekzém

Atopický ekzém v dnešní době postihuje stále více lidí. Neboj, nejsi na to sám. Získej rady a zkušenosti od ostatních, kteří si již protrpěli život s atopickým ekzémem. Od nich se můžeš dozvědět víc, než od nějakých poradců, kteří Ti budou nabízet zázraky, které ale nebudou fungovat.
Život je běh na dlouhou vzdálenost. Zkus se na chvíli zastavit, zrekapituluj si svůj dosavadní život a zkus začít lépe. Přeji všem hodně a hodně trpělivosti k zvládnutí atopického ekzému.

Biolampa


Biolampa je skvělá věc pro atopika, jen je trochu problém s cenou. Je nutné kupovat takovou biolampu, která svítí v širokém spektru, ale nesmí obsahovat UV záření!!!!!!!!! (tzn. žádné solárko pro atopika). Na to je nemocná kůže moc citlivá a celkový stav se může ještě zhoršit. Naopak ostatní složky odpovídají slunečnímu záření a jeho spektru a na kůži působí velice blahodárně (ostatně tak jako slunce samotné). Nejlepší zkušenost máme s doléčením míst, kterých se ne a ne zbavit (a jsou nejhorší, často do krve). Jsou to hlavně oblasti na patách, v podkoleních jamkách, v různých záhybech, které se více potí. Tato místa pravidelně osvěcujeme biolampou a postupně tak čistíme i ty nejproblematičtější místa. Chce to vydržet tak 15 min denně na jedno místo po dobu několika týdnů. Nečekejte tedy zlepšení hned, nenechte se odradit. Atopický ekzém se v takto vyléčených místech již objevuje zřídka, případně až po delší době.
Biolampu používali i v Lázních Lipová (podle mě nejlepší naše lázně na AE - bohužel pojišťovny zkrouhly na lázeňskou péči peníze a lázně jsou uzavřené).
Dobrou lampu mají ve Vojenské nemocnici Praha Střešovice na Dermatologickém oddělení, je celkem velká a vhodná na velké plochy, za jedno svícení se však musí platit 300 Kč. Nechápu proč, lampu tam stejně mají a moc ji nevyužívají, přitom by mnoha lidem mohla alespoň trochu ulevit...???.
Biolampa

Biolampa

Atopický ekzém je jako bestie. Stejně tak se k němu musíš chovat. Musíš být trpělivý a nekompromisní.
bezva vlasy

bezva vlasy

Přírodní vlasová kosmetika
Chcete si výrazně ulevit od atopického ekzému? Odjeďte na několik zimních měsíců k moři, třeba na Tenerife.
Atopický ekzém

Atopický ekzém

Dieta atopický ekzém
Atopický ekzém se na kůži projevuje celkem jasněi, ale u většiny není známa příčina. Četl jsem a slyšel na atopický ekzém tolik definic, že nevím, jestli je vůbec některá z nich správná. Asi to bude to kombinace nemoci těla a ducha. Pro každého individuálně je důležité si udělat revizi svého života a pokusit se alespoň na začátku postupně eliminovat spouštěcí faktory. Potom je člověk postižený atopickou dermatitidou na dobré cestě k úspěšnému vyléčení. Na všem je nejdůležitější nepropadat panice a skepsi a obrnit se trpělivostí. Překonej ATOPICKÝ EKZÉM sám!!!
Atopický ekzém léčba
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one