Atopický ekzém. Dej svému tělu šanci! Věř, že ji využije.

Atopický ekzém

Atopický ekzém

Jak na atopický ekzém

Atopický ekzém

Atopický ekzém v dnešní době postihuje stále více lidí. Neboj, nejsi na to sám. Získej rady a zkušenosti od ostatních, kteří si již protrpěli život s atopickým ekzémem. Od nich se můžeš dozvědět víc, než od nějakých poradců, kteří Ti budou nabízet zázraky, které ale nebudou fungovat.
Život je běh na dlouhou vzdálenost. Zkus se na chvíli zastavit, zrekapituluj si svůj dosavadní život a zkus začít lépe. Přeji všem hodně a hodně trpělivosti k zvládnutí atopického ekzému.

Lékaři

Nedávno jsem četl něco v tomto smyslu, dovolím si to citovat svými slovy: „Lékař je člověk, který předepisuje léky (o kterých toho moc neví) na nemoci (o kterých toho ví ještě míň) lidem (o kterých neví téměř nic)". Pracoval jsem nějaký čas v servisu počítačů a je až s podivem, kolik času věnovali naši technici těmto relativně levným zařízením. Dnes a denně spolu diskutovali nad jednotlivými poruchami, vedli si databáze poruch a řešení, často eskalovali problémy na místní zastoupení či přímo výrobci, zkoušeli, testovali, měnili, instalovali, čistili… tak dlouho, až byl zákazník spokojen a mohl opět zařízení používat ke své spokojenosti. Je paradox, že když člověk přijde k lékaři, a chce si ho nechat „opravit", často ani nedostane prostor svěřit se se vším, co si myslí jako důležité uvést (já si vždycky předem promýšlím, co řeknu, ale nikdy se mi to nepodaří tak, jak bych chtěl). Lékař už většinou něco předepíše, sestra vytiskne recept a člověk je venku. My ale máme nárok na daleko víc! Lékař by měl diskutovat, dávat alternativy, seznamovat pacienta s výhodami a nevýhodami léčby, riziky, vedlejšími účinky léků… Sice máme často perfektně opravená naše zařízení, ale zdevastovaná těla. Pokud lékař není schopen komunikovat, jděte jinam. Braňte se. Jsou lékaři špatní a dobří, tak jako v jiných oblastech života. Pokud Vám zedník něco zfušuje, už si ho nikdy nepozvete. Pokud Vás „fušuje" lékař, chodíte k němu stále s vírou, že se třeba jednou vyléčíte.

Atopický ekzém je jako bestie. Stejně tak se k němu musíš chovat. Musíš být trpělivý a nekompromisní.
bezva vlasy

bezva vlasy

Přírodní vlasová kosmetika
Chcete si výrazně ulevit od atopického ekzému? Odjeďte na několik zimních měsíců k moři, třeba na Tenerife.
Atopický ekzém

Atopický ekzém

Dieta atopický ekzém
Atopický ekzém se na kůži projevuje celkem jasněi, ale u většiny není známa příčina. Četl jsem a slyšel na atopický ekzém tolik definic, že nevím, jestli je vůbec některá z nich správná. Asi to bude to kombinace nemoci těla a ducha. Pro každého individuálně je důležité si udělat revizi svého života a pokusit se alespoň na začátku postupně eliminovat spouštěcí faktory. Potom je člověk postižený atopickou dermatitidou na dobré cestě k úspěšnému vyléčení. Na všem je nejdůležitější nepropadat panice a skepsi a obrnit se trpělivostí. Překonej ATOPICKÝ EKZÉM sám!!!
Atopický ekzém léčba
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one